26°C
KASTAMONU HAVA DURUMU26°C Mevzi Sağanak
03666381013 info@devrekani.bel.tr

Bizden Haberler

Devrekani Belediye Başkanlığı

SPOR TESİSİ İÇİN İMZALAR ATILDI

- +
SPOR TESİSİ İÇİN İMZALAR ATILDI

976 total views, 3 views today

Belediyemiz, ilçe halkına düzenli spor alışkanlığı kazandırmak için planladığı Devrekani Belediyesi Çok amaçlı spor alanı ve fitness salonu projesi için çalışmaları başlattı.

Belediye Başkanımız Sayın Engin ALTIKULAÇ proje kapsamında, Devrekani Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi hizmet binası giriş katında bulunan iş yeri için Kooperatif Başkanı Sayın Mehmet ALTIKULAÇOĞLU ile sözleşme imzaladı.

İmzalanan sözleşme sonra Belediye Başkanımız, “Belediye olarak evlatlarımızın ve yetişkinlerimizin spor alanlarımızdan faydalanabilmeleri noktasında elimizde bulunan tesisleri değerlendirerek ilçemizin hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bu noktada projemizi hayata geçireceğimiz yer olan Esnaf Kefalet Kooperatifi Hizmet Binasının 5 yıl süre ile Devrekani Belediyesine kullanım hakkını veren sözleşmeyi, Değerli Kurum Başkanımız Mehmet ALTIKULAÇOĞLU ile birlikte imzaladık. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi. Devrekani Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet ALTIKULAÇOĞLU ise, “Bizler söz konusu Devrekani olduğunda her taşın altına elimizi sokmaktan geri hiçbir zaman durmadık, durmayacağız da. İlçemiz yararına kazandırılacak olan bu proje için kurumumuz hizmet binası giriş kısmında boş halde bulunan iş yerinin kullanım hakkını 5 yıl süre ile Belediyemizin kullanımına verdik. Projemizin ilçe halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.